Maģistra studiju programma «Tūrisma stratēģiskā vadība» – vienīgā iespēja Latvijā apgūt tūrismu augstākajā līmenī [1]

Ja vēlies veidot veiksmīgu karjeru vadošā amatā tūrisma nozarē, tad Biznesa augstskolas Turība piedāvātā maģistrantūras studiju programma "Tūrisma stratēģiskā vadība" ir domāta tieši Tev! Šī studiju programma ir loģisks solis visiem Starptautiskā tūrisma fakultātes bakalaura programmu absolventiem, kā arī ikvienam, kas vēlas attīstīt savu karjeru starptautiskā vidē.

Šobrīd pasaulē strauji pieaug pieprasījums pēc tūrisma maģistrantūras studijām, īpaši starptautiskajā vidē, kurā darba devēji novērtē maģistrantūrā pilnveidotās stratēģiskās zināšanas un attīstītās prasmes.

Studējot profesionālā maģistra programmā, Tu iegūsi stratēģiskās vadības un plānošanas prasmes, apgūsi prognozēšanas likumsakarības un metodes, mācīsies analizēt, pētīt un prognozēt tūrisma un viesmīlības nozares attīstības tendences Baltijā un visā pasaulē.

2014. gadā profesionālā maģistra studiju programmai "Tūrisma stratēģiskā vadība" tika piešķirta prestižās ANO Pasaules tūrisma organizācijas (UNWTO – UN World Tourism Organization) TedQual akreditācija uz maksimālo laiku – četriem gadiem, līdz 2018. gadam.

Starptautiskā tūrisma fakultātes maģistrantūras studente, viesnīcas "Avalon Hotel" pārdošanas un marketinga speciāliste Inese Mariņina stāsta: "Turībā absolvēju bakalaura studiju programmu "Marketings un tirgzinības", kas man sniedza daudz praktisku iemaņu un zināšanu. Mācību procesā bija ietvertas dažādas praktiskās nodarbības, turklāt bija daudz iespēju realizēt iegūtās zināšanas un prasmes, veicot reālas un praktiskas lietas, tādēļ nolēmu turpināt studiju arī maģistrantūrā. Mūsdienās, lai veidotu veiksmīgu karjeru, ar bakalaura līmeņa izglītību vien nepietiek, īpaši, ja cilvēks vēlas ieņemt vadošu amatu. Uzskatu, ka, absolvējot bakalaura studijas, var iegūt labu darbu, bet, ja mērķis ir vertikāla karjeras izaugsmes, bez studijām maģistrantūrā neiztikt."

Viesnīcas "Avalon Hotel" direktors Dmitrijs Smetaņins, kurš šobrīd studē programmā "Tūrisma stratēģiskā vadība", stāsta: "Izpētot dažādās studiju iespējas un programmas, nonācu pie secinājuma, ka Turība piedāvā labāko izglītības programmu tūrismā. Studējot pārliecinājos, ka uzsvars tiek likts uz praktiskajiem uzdevumiem un nodarbībām, reālu rīku izstrādi un sadarbību ar nozares pārstāvjiem. Manuprāt, lai vadītu uzņēmumu, nepietiek tikai ar tām zināšanām, ko sniedz bakalaura izglītība, tādēļ nolēmu turpināt studijas maģistrantūrā, pilnveidojot savas prasmes un iemaņas. Turklāt, studijas maģistrantūrā paver daudz sadarbības iespējas un ļauj iegūt jaunus kontaktus. Maģistra izglītība ir priekšrocība tiem, kuri savas karjeras laikā vēlas kļūt par vadītājiem, tā grāds paver iespējas kļūt par, piemēram, menedžeri, vai kādas nodaļas vadītāju. Tomēr jāņem vērā, ka karjeras izaugsme nav atkarīga tikai no diplomu skaita, bet arī no cilvēka pieredzes, personīgajām īpašībām un citām iemaņām."

"Studēt tūrismu maģistrantūrā nozīmē spēt skatīties uz nozares attīstību, saskatot globālās pasaules un reģionu tendences, spēt izvērtēt riskus un ieguvumus, attīstīt tūrisma un viesmīlības produktus atbilstoši starptautiskajam pieprasījumam," uzsver Starptautiskā tūrisma fakultātes dekāne Agita Doniņa.

Biznesa augstskolas Turība Starptautiskās tūrisma fakultātes piedāvātā maģistrantūras studiju programma "Tūrisma stratēģiskā vadība" ir šobrīd vienīgā programma Latvijā, kas sniedz iespēju studēt tūrismu visaugstākajā līmenī.

Papildu informācija par studiju programmu Biznesa augstskolas Turība mājas lapas sadaļā MAĢISTRA STUDIJAS

Apgūsti tūrisma vadību Turībā un domā ar pasaules vērienu!

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

1 Mikus 08/05/2015 11:30 Kā ar Vidzemes Augstskolu?? Arī tur var apgūt tūrismu augstākajā (nebaidos pat teikt, ka augstākā līmenī nekā Turībā)līmenī!

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
“Melo-M” un Dināras Rudānes koncerts Valmieras Tūrisma informācijas centrs
13. martā plkst. 19:00 Valmieras Kultūras centrā skanēs čellu trio "Melo-M" un Dināras Rudānes muzikālā koncertprogramma "Pieci elementi". | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 25.01.2020 - 30.01.2020 Starptautiskais jauno pianistu konkurss Valmieras Tūrisma informācijas centrs
29. janvārī plkst. 10:30 Valmieras Kultūras centrā norisināsies Jautrīte Putniņai veltītais Starptautiskais jauno pianistu konkurss. | Skatīt vairāk
2020.gada pasākumi Valmieras pusē Valmieras Tūrisma informācijas centrs
Aicinām ieskatīties 2020.gada pasākumu plānā, apmeklēt un piedalīties dažādos sporta, kultūras un izziņas pasākumos Valmieras pusē! | Skatīt vairāk
Valmieras Restorānu nedēļa Valmieras Tūrisma informācijas centrs
No 18. līdz 25. aprīlim Valmierā norisināsies gardēžu iecienītā Valmieras Restorānu nedēļa. | Skatīt vairāk

Par mums | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Vakances | Prakse studentiem | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2020 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2020 1st-studio.com

 
Total Timed::0.40949011sec.