Saldū notiks Rozentāla skriešanas svētki

2016. gada 19. martā  Saldū norisināsies nebijis notikums – lielie Rozentāla skriešanas svētki – pasākums, kas savu  nosaukumu ieguvis par godu slavenajam latviešu vecmeistaram Janim Rozentālam, kuram šogad aprit 150.

Jāuzsver, ka paši mazākie skrējēji savus spēkus varēs pierādīt īstu Rozentāla cīņas sparu un neatlaidību 400 m vai 800 m distancē, savukārt, jaunieši un pieaugušie varēs mēroties spēkiem 2 km, 5 km un 10 km distancēs. Skrējiena distances vīsies cauri Saldus pilsētas  centram, ļaujot skrējējiem paraudzīties uz Saldus vijīgajām ieliņām un glītajiem namiņiem Rozentāla acīm. 

Ikvienam skrējiena dalībniekam būs iespēja savā īpašumā iegūt īpašā dizainā veidotas piemiņas medaļas, kā vērtīgas balvas – dāvanu kartes, atbalstītāju sagādātās balvas, lielos Saldus saldumu grozus,  bet pašiem  ātrākajiem un veiklākajiem būs iespēja cīnīties par naudas balvām. Kopvērtējumā pirmo vietu ieguvušais gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē  saņems 200.00 euro naudas balvu, 2. vietu izcīnījušais – 150.00 euro, 3. vietas ieguvējam tiks 100.00 euro. Īpašs pārsteigums no pasākuma drauga un atbalstītāja SIA "Saldus Pārtikas kombināts" tiks krāsainākajam pasākuma dalībniekam, kuru noteiks īpaši veidota komisija.

Pasākuma organizatori parūpējušies, lai skrējiena dalībnieki neatkarīgi no laika apstākļiem justos omulīgi, un tādēļ skrējiena noslēgums plānots iekštelpās – Saldus sporta kompleksā, kur skrējiena dalībnieki varēs gan sasildīties, gan izmantot dušas, baudīt kopā būšanas prieku un aizraujošu kultūras programmu, kā arī mieloties no lielā kopkatla.

Dalībnieki aicināti reģistrēties iepriekš mājas lapā skrien.saldus.lv.  Jāpiemin, ka visiem Saldus novada skolēniem un pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņiem, reģistrējoties iepriekš, dalība pasākumā ir bez maksas.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 27.06.2025 - 03.07.2025 Viļaka–brīvdienu galamērķis Ziemeļlatgalē Balvu TIC
Viļaka (senatnē – Marienhauzena) - viena no vissenākajām latgaļu cilts apdzīvotajām vietām,īpaša senatnes aura šajā Ziemeļlatgales pilsētā | Skatīt vairāk
Latvija
Zvejnieksvētki Engurē Tukuma TIC
Atraktīvas izklaides, vienīgā Latvijā kravas auto parāde, svētku gājiens, Neptūna ierašanās. Vakara kulminācija - grandiozs koncerts ar Ivo Fominu | Skatīt vairāk
Latvijas labumi - ābolu sidrs un steiks! Lauku Ceļotājs
Aicinām - ceturtdien, 12. jūnijā no plkst. 14.00 līdz 19.00, garšu ballīte Āgenskalna tirgū! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 11.06.2025 - 03.07.2025 Dzīvās mūzikas ceturtdiena Mārupes Hercogā Hercogs Mārupe
Katru ceturtdienu plkst.19.00 Hercoga terasē dzīvās mūzikas koncerti. Rezervē galdiņu pa tel.29106538! Piedāvājumā arī svaigas austeres! | Skatīt vairāk
15 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.98365211sec.