Anonīmais dizains Ventspilī - par lietām bez autortiesībām

Ciklā "Praktiskais ventspilnieks" piektdien, 2015. gada 16. oktobrī, plkst. 17.30 Amatu mājā par anonīmo dizainu stāstīs Ieva Rupenheite. "Mūsu vidi veido arī daudzi priekšmeti, kuru izskats ir tieši pakārtots to funkcijai, un pie tā ir vairākus gadu desmitus, bet dažkārt pat simtus strādājis dizainers Laiks.

Šie t.s. anonīmie jeb neatkarīgie paraugi savu attīstību un pilnību sasnieguši, nevis revolucionāra novatorisma rezultātā, bet, pakāpeniski evolucionējot," šādu skatījumu uz lietām piedāvā Dizaina enciklopēdijas autori Šarlote un Pīters Fieli.

Mūsdienās, kad visu autoru tiesības tiek rūpīgi uzmanītas var likties neticami, ka gadu simtiem pastāv lietas, kuru dizainam nav autora.

Cikla norisi Amatu mājā atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Dārza svētki Jaunmoku pilī Tukuma TIC
Kā ik gadu - košs, ziedošs, idillisks vasaras pilnbrieds! Amatnieku tirdziņš, koncerts, ekskursijas. Tas viss Jaunmoku pilī! | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 25.06.2025 - 05.07.2025 Bauska Country Festivāls atdzimst! Bauskas TIC
Pēc vairāku gadu pārtraukuma Bauskā atgriežas “Kantrī mūzikas festivāls”, kas norisināsies 5. un 6. jūlijā Pilskalna estrādē. | Skatīt vairāk
Vasaras atpūta pie ūdeņiem Ziemeļlatgalē Balvu TIC
Baudi vasaras sajūtas pie ūdeņiem - te būs idejas atpūtai Balvu novadā! | Skatīt vairāk
Zvejnieksvētki Lapmežciemā Tukuma TIC
Saulriets radīs maģisku atmosfēru, viļņu skaņas saplūdīs ar dzīvo mūziku un neaizmirstams piedzīvojums! Pēc koncertiem – ballīte smiltīs līdz | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.77915001sec.