Cēsis atzīmēs Starptautisko tūrisma dienu

Cēsīs no 26. līdz 28.septembrim notiks dažādi pasākumi atzīmējot Starptautisko tūrisma dienu. Saistošas nodarbes būs visai ģimenei - mākslas baudītājiem, aktīvās atpūtas cienītājiem, erudīcijas konkursu piekritējiem, vēstures izzinātājiem, topošajiem tūrisma uzņēmējiem.

Starptautiskā tūrisma diena ik gadu visā pasaulē tiek atzīmēta 27. septembrī, lai pievērstu uzmanību tūrisma nozīmei sabiedrībā, kultūrā, politikā un ekonomikā. Šogad ar Pasaules tūrisma organizācijas izvēlēto tēmu – tūrisms un sabiedrības attīstība - akcentēta tūrisma jomas ietekme uz vietējo sabiedrību, iespējām iedvesmot un radīt jaunas idejas dažadām pārmaiņām. Cēsis un apkārtne ir iecienīts tūrisma galamērķis gan vietējo, tā arī ārvalstu viesu vidū. Tas ietekmē vietējos uzņēmējus, kultūras dzīves organizatorus un arī jauniešus profesijas izvēlē.

Programma veidota trīs dienu garumā sadarbībā ar tūrisma uzņēmējiem un pilsētas aktīvistiem. Jauniešiem būs iespēja tikties ar pieredzējušiem tūrisma uzņēmējiem un studentiem sarunā Kāpēc tūrisms?, pilsētas viesi un cēsnieki aicināti izzināt Cēsu vēsturi gida pavadībā ekskursijā pa vecpilsētu vai arī piedaloties fotoorientēšanās sacensībās. Savu erudīciju interesenti aicināti pārbaudīt viktorīnas vakarā kopā arī improvizācijas teātri no Valmieras ViA Gars picērijas Studio Pizza telpās. Laivošanas entuziasti var pievienoties braucienam pa Gauju Pretim rudenim, savukārt mākslas cienītāji baudīt daudzveidīgas izstādes pilsētā – Izstāžu namā, Jaunajā pilī, Sv. Jāņa baznīcā, Rožu laukumā Cafe 2locals telpās, viesnīcā Kolonna Hotel Cēsis un Pils ielā 7. Pasaules latviešu mākslas centrs 27.septembrī rīko atvērto durvju dienu, kā arī Rožu laukumā visi aicināti uz Miķeļdienas tirdziņu un citām aktivitātēm.

Šajās dienās īpašie piedāvājumi no atrakciju parka Ozolkalns, picērijas Studio Pizza, viesnīcas Kolonna Hotel Cēsis, viesu nama Laso un Cafe 2locals.

Cēsnieki aicināti gan baudīt svētku programmu, gan piedalīties tās tapšanā – un iesaistīties jaunas izstādes veidošanā Apkārt pasaulei cēsnieka acīm un Cēsu Tūrisma informācijas centrā (Pils laukums 9) līdz 21. septembrim iesniegt piemiņas suvenīrus no saviem ceļojumiem Latvijā un ārvalstīs. Tematiskā izstādē tiks atklāta 26. septembrī Cēsu Jaunajā pilī. Plašāka informācija par izstādi: www.tourism.cesis.lv/lv/jaunumi/576.html

Plašāka informācija par Starptautiskās tūrisma dienas pasākumiem Cēsīs tiks publicēta www.turisms.cesis.lv.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Uzņēmumi


Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.37652302sec.