ASV drīzumā tiks atvērta viesnīca tikai liberāļiem [2]

Amerikas Savienotajo valstu galvaspilsētā Vašingtonā drīzumā tiks atvērta viesnīca, kuras pamatā būs ne tikai iespēja pārnakšņot, bet gan arī iespēja satikt sev politiski līdzīgi domājošos cilvēkus - konkrētāk - liberāļus.

"The Eaton Workshop" gan nebūs tikai viesnīca - tas būs apvienojums starp viesnīcu, kopstrādāšanas vietu, ēdnīcu, kā arī labsajūtu jeb SPA centru. Vienīgā īpatnība - šī vieta paredzēta cilvēkiem ar īpaši atvērtu politisko domāšanu jeb politiski progresīviem cilvēkiem.

Iecerēts, ka šī būs mājvieta vai vismaz uzturēšanās vieta daudziem jau esošiem politiķiem, kas varēs šeit satikties un sadarboties arī ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem "no tautas" - uzņēmējiem, politiskajiem aktīvistiem, māksliniekiem un arī ikdienas strādājošajiem, kas vienkārši vēlētos kādreiz dalīties ar savām politiskajām idejām. Kā ziņo projekta autori, šī būs vieta kur "aizsākt būtiskas un pozitīvas iniciatīvas gan vietējā, gan nacionālā līmenī, kā arī sekot savu ideju attīstībai".

Jaunajai viesnīcai jau ir piedēvēts pirmās politiskajos uzskatos balstītās viesnīcas tituls.

Vašingtonas viesnīca atradīsies tikai pāris kvartālu attālumā no Vašingtonas Trampa viesnīcas. Tiek plānots, ka šādu viesnīcu - liberāļiem - 2018.gada beigās atvērs arī Hongkongā, bet 2019.gadā - arī citās ASV pilsētās - Sanfrancisko un Sīetlā.

Pagaidām vēl nav zināms vai šāds biznesa plāns būs rentabls. Tomēr, ja tas tāds būs, tad tas viennozīmīgi varētu radīt izmaiņas veidā kā viesnīcas pozicionē sevi un piesaista sev klientus.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

1 Andzejs Strazdins 12/11/2017 21:42 Liberālisms ir politiska filozofija un atkarībā no vēstures posma var apzīmēt ekonomiskajos uzskatos diametrāli pretējas ideoloģijas. 19. gs. liberālisms (mūsdienās saukts par "klasisko liberālismu") iestājās par individuālo brīvību, privātīpašumu un minimālu valsts iejaukšanos ekonomikā. Mūsdienās, it īpaši ASV lietotajā nozīmē, vārds liberālisms ir sinonīms ar sociāldemokrātiju,[1][P 1] kas iestājas par valsts organizētu vienlīdzības veicināšanu ("no bagātajiem uz nabagajiem") un valsts pārvaldes aparāta palielināšanu.

Kaut arī ASV ar vārdu liberāls saprot sociālistisku, kreisu politiku, Eiropā šis vārds dažkārt tiek joprojām lietots tā sākotnējā nozīmē. Mūsdienu ASV konservatīvisms ir līdzīgs "klasiskajam liberālismam" savās ekonomiskās politikas nostādnēs (piemēram, atbalstot samazinātu pārvaldes aparātu), tomēr tas nav "liberāls" kulturālos jautājumos. Libertārisms ir līdzīgs mūsdienu konservatīvismam un klasiskajam liberālismam ekonomiskos jautājumos, taču atšķirībā no konservatīvisma ir pieļāvīgāks kulturālos jautājumos vai arī tos vispār nediskutē.

2 Andzejs Strazdins 12/11/2017 21:40 Sāk rakstīt par liberāliem, turpina par politiķiem. Jeb varbūt par liberāliem politiķiem. Kas ir liberāls? Vai liberāļi Amerikā ir tādi paši kā liberāli Krievijā, vai Eiropā. Skatamies wikipediju.

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Ekskursija "Brīvības stāsts Valmierā" Valmieras TIC
Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā, 4.maijā, Valmieras Tūrisma informācijas centrs aicina piedalīties ekskursijā "Brīvības stāsts | Skatīt vairāk
Latvija
Sāc vasaru kūrortā! Lielupe by SemaraH Hotels
Atpūta Jūrmalā ar iekļautu izmitināšanu, brokastīm, kokteili un Wellness centra apmeklējumu | Skatīt vairāk
78 EUR
Valmieras vasaras teātra festivāls Valmieras TIC
Valmieras vasaras teātra festivāls notiks no 3. līdz 5. augustam, un šoreiz tajā pirmizrādes piedzīvos iestudējumi pieaugušo, bērnu un jauniešu | Skatīt vairāk
Vidzemes Uzņēmēju dienas 2018 Valmieras TIC
18. un 19.maijā Valmierā norisināsies Vidzemes Uzņēmēju dienas, kas pulcēs uzņēmējus un amatniekus no Vidzemes un visas Latvijas. | Skatīt vairāk

Par mums | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Vakances | Prakse studentiem | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2018 www.turismabizness.de | Design & maintenance © 2000 - 2018 1st-studio.com

 
Total Timed::0.09122992sec.