Berlīne atļauj prostitūtām strādāt bordeļos ar nosacījumiem

Pēc mēnešu ilgas pauzes Vācijas galvaspilsētā Berlīnē ir atsākušas strādāt prostitūtas bordeļos. No 8.08.2020 prostitūtas drīkst sniegt pakalpojumus bez seksuāla kontakta, bet no 1.09.2020 drīkst izmantot ķermeņa kontaktu.

Berlīne vadība ir aizliegusi prostitūtām apkalpot vienlaicīgi vairāk nekā vienu personu. Prostitūtas ir aktīvi piedalījušās protesta demonstrācijās, lai pievērstu uzmanību mīlas dienestu ierobežojumiem, kad frizieri, tetovētāji un masieri var jau kādu laiku brīvi strādāt. 

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 08.07.2025 - 15.07.2025 Zinātnes un izklaides diena Tartu Nikos Travel
Pārsteigumiem pilna diena Tartu- Ahha centrs un vienmēr jaunā Tartu pilsēta- 09.08.2025, cena 40 EUR | Skatīt vairāk
Vidusjūras kruīzi–katra diena jaunā ostā! Latvia Tours
Izbaudi neaizmirstamu ceļojumu cauri Itālijas, Francijas, Spānijas un Grieķijas piekrastēm – greznība uz kuģa un jauni iespaidi katru dienu! | Skatīt vairāk
no 589.00 EUR
Medumu parks un taka TAKA
XX gs. sākumā pie Medumu ezera Sanktpēterburgas botāniskā dārza pārzinis Lackis iekārtoja Medumu parku. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.70296216sec.