Gatavojies pludmales sezonai ar smaidu un izlasi jokus par diētām

Ceļš uz ideālo formu, sapņu svaru un galu galā – veselīgu tonusu ir mērķis teju vai katram, kam rūp dzīves kvalitāte. Un tomēr – katram savs. Viens ir priecīgs par nemitīgu būšanu ceļā uz sapņu formu, cits neatlaidīgi strādā pie tās ik dienu.

Lai dzīve nešķistu tik nopietna un ceļš uz mērķi nebūtu grūts, piedāvājam izlasīt dažus jokus par svaru, diētām un kustību.

***

Ja veselīgas pastaigas būtu patiešām veselīgas, pastnieki būtu nemirstīgi.

***

Roņi visu mūžu peld, ēd zivis un dzer  tikai ūdeni, bet vienalga ir omulīgi.

***

Zaķi nemitīgi skrien un lec, bet mūža ilgums tiem ir tikai līdz 15 gadiem.

***

Bruņurupuči kustas lēni, neskrien, nelēkā, bet dzīvo pat 450 gadus.

***

Sieviete ar lieko svaru atnākusi pie ārsta pēc padoma

– kā nokristies svarā.

Ārsts atbild:

– Vispirms es jums ieteiktu šādu vingrojumu:

– kad esat pie galda un kāds jums pasniedz šķīvi ar ēdienu, sākat izpildīt ātras galvas grozīšanas kustības pa labi un pa kreisi.

***

Mana sieva ir kā tarakāns:

-pa dienu saka, ka ir uz diētas;

-pa nakti iet uz virtuvi ēst;

-kad ienāku virtuvē un ieslēdzu gaismu viņa metās mukt un slēpties…

***

Kas ir sabalansēta diēta? Cepums katrā rokā.

***

Diēta: no rīta neko, pusdienās to pašu, vakarā - to, kas no rīta palika pāri.

***

Tad, kad ēd zupu, karoti turi ar ieliekumu uz augšu. Nepārtiec no tā, kas uz galda. Pārtiec no tā, kas ir zem galda.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 01.07.2025 - 08.07.2025 Vasaras ziedu festivāls Pakrojā Nikos Travel
Pašā vasaras plaukumā dosimies uz skaisto Pakrojas muižu, kur notiek ikgadējie ziedu svētki- skaisti, krāšņi... un protams nobaudīsim gardos | Skatīt vairāk
Ceļojumi uz Turciju Novatours
Ja sapņo par īstu vasaru - saulainu un siltu - aicinām pievienoties ceļojumos uz Turciju! ☀ ✈️ Lidojam vairākas reizes nedēļā uz Antāliju. | Skatīt vairāk
no 379 EUR
Atpūtas parks “Stalkers” TAKA
Labiekārtotais parks atrodas gleznainā vietā Daugavas krastā meža ielokā dabas parka “Daugavas loki” teritorijā. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.94672894sec.