TŪRISMA BIZNESS | Bizness

Izsludināts konkurss uz «Latvijas gaisa satiksme» neatkarīgā padomes locekļa amatu

Satiksmes ministrija izsludina konkursu uz VAS “Latvijas gaisa satiksme” (LGS) neatkarīgā padomes locekļa/locekles amata vietu.


Amata kandidātiem tiek prasītas latviešu valodas zināšanas augstākā līmeņa 1. pakāpē (C1), bet angļu valodas zināšanām ne zemākas par vidējā līmeņa 2. pakāpi (B2) , kā arī akadēmiskā augstākā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība finansēs, ekonomikā, vadībzinībās, tiesību zinātnē, inženierzinātnē, informāciju tehnoloģiju, telekomunikāciju vai citā pielīdzināmā jomā.


LGS valdes amata kandidātiem tiek prasīta vismaz triju gadu profesionālā pieredze vidējas vai lielas kapitālsabiedrības (virs 150 darbiniekiem) valdes vai padomes locekļa amatā, vēlams starptautiskā vai biržā kotētā uzņēmumā.


Tāpat uz amatu var kandidēt pretendents ar vismaz triju gadu profesionālā darba pieredzi pēdējo 10 gadu laikā, no kuriem vismaz 3 gadu pieredze ir vadošā amatā institūcijā, kas atbildīga par nozares politikas veidošanu.


Amatu kandidātiem jāpiemīt arī izpratnei par valsts kapitālsabiedrību darbību, jautājumiem, kas saistīti ar aeronavigācijas pakalpojumu sniegšanu, stratēģiskās plānošanas prasmēm, spējai veidot pozitīvas attiecības un uzņemties vadītāja lomu, jāpiemīt augstai atbildības sajūtai, spējai pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību. Tāpat viena no prasībām ir nevainojama reputācija, kā arī vēlama pieredze aviācijas nozarē.


Pretendentiem jāiesniedz dzīvesgaitas un darba pieredzes aprakstu (Curriculum Vitae), kurā iekļauts arī pašvērtējums par valodu zināšanām. Savukārt informācijā par darba pieredzi nepieciešams norādīt vadītā uzņēmuma/institūcijas nosaukumu, amatu un atbildības jomu, darbinieku skaitu kolektīvā. Tāpat pretendentiem jāpievieno izglītības apliecinošu dokumentu kopijas un, ja ir, svešvalodu prasmes apliecinošu dokumentu kopijas, kā arī citus dokumentus, kas apliecina pretendentam izvirzīto prasību izpildi.


Kandidātiem, kas tiks virzīti otrajai vērtēšanas kārtai, nominācijas komisija lūgs septiņu kalendāro dienu laikā iesniegt redzējumu (prezentācijas formā, līdz desmit minūtēm) par VAS “Latvijas gaisa satiksme” darbību un attīstības perspektīvām, sniedzot ieskatu sabiedrības svarīgākajās prioritātēs un priekšlikumus to īstenošanai.


Pieteikumu konkursam var iesniegt līdz 2019.gada 28. novembrim ar norādi “Nominācijas komisijai” Satiksmes ministrijā personīgi (216.kabinets) vai sūtīt elektroniski pa e-pastu satiksmes.ministrija@sam.gov.lv vai pa pastu Gogoļa iela 3, Rīga, LV-1743 (pasta zīmogs 28.11.2019.).


Konkursa nosacījumi un sludinājums publicēts šeit: http://www.sam.gov.lv/sm/content/?cat=697


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 20.10.2020 - 27.10.2020 Ceļojums laikā izstādē “Laika liecinieki"  Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs
Cēsu pils Bēniņu zāle aicina doties ceļojumā laikā, lai iepazītu Cēsu Vēstures un mākslas muzeja krājumu izstādē “Laika liecinieki”. | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 02.10.2020 - 31.10.2020 Dabas parks "Daugavas loki" TAKA
Dabas parka struktūras ass ir Daugava, kas met gleznainus līkumus. No upes krastiem paveras plaši ainavu skati. | Skatīt vairāk
Skrindu dzimtas muzejs TAKA
Muzejā skatāmas izstādes un ir pieejamas vairākas tematiskās programmas gan skolēniem, gan pieaugušajiem. | Skatīt vairāk
Ziemassvētku tirdziņš  Valmieras Tūrisma informācijas centrs
12. decembrī Valmieras Rātslaukumā un pils pagalmā tradicionāli norisināsies Ziemassvētku tirdziņš. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2020 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2020 1st-studio.com

 
Total Timed::0.41789818sec.