TRANSPORTS | Auto | Autonoma

Sixt turpina izaugsmi Baltijā, apgroza vairāk nekā 21 miljonu eiro

Jaunu klientu piesaiste, pakalpojumu kvalitātes uzlabošana un to pielāgošana atbilstoši pieprasījumam, ļāvusi uzņēmumam Sixt saglabāt vadošā mobilitātes pakalpojuma sniedzēja statusu. Sixt konsolidētais apgrozījums Baltijā 2017. gadā sasniedza 21,1 miljonu eiro, kas ir par 25% vairāk nekā 2016. gadā. Uzņēmuma grupas konsolidētā peļņa palielinājusies par 58%, sasniedzot 928 tūkstošus eiro. Sixt zīmolu Baltijā uz franšīzes līguma pamata pārstāv Latvijas kapitāla uzņēmums Transporent.

Sixt Baltijā nodrošina pilna servisa auto līzinga, autoparku vadības un īstermiņa auto nomas pakalpojumus, strādājot starptautiskā tīklā un nodrošinot pakalpojumu atbilstoši vispārpieņemtajiem kvalitātes standartiem. Īstermiņa auto nomas vajadzībām Sixt autoparkā Latvijā pieejamas 400 nomas automašīnas. Kopumā Sixt pilna servisa auto līzinga un autoparka vadības pakalpojumu ietvaros apkalpo vairāk nekā 5000 automašīnu visā Baltijā.

Sixt īstermiņa auto nomas pakalpojumu pieprasījuma izaugsmi būtiski ietekmējusi ekonomiskā izaugsme kopumā, kā arī tūrisma nozares pieaugums – šobrīd tūrisma nozare Latvijā veido 4,1% no kopējā IKP valstī. Pieaugums vērojams gan iekšzemes tūrismā – Latvijas iedzīvotāji arvien biežāk izvēlas pavadīt brīvdienas, apceļojot Latvijas skaistākās vietas vai dodoties uz kaimiņvalstīm, kā arī korporatīvajā segmentā, izmantojot automašīnas projektiem vai kā aizvietošanas auto uzņēmuma pamatdarbības nodrošināšanai. Tāpat vērojams nemainīgi augsts ienākošā darījumu un atpūtas tūrisma pieprasījums.

Arnis Jaudzems, Sixt vadītājs Baltijas valstīs: “Kvalitatīvs apkalpošanas serviss, jaunas un labi aprīkotas nomas automašīnas, kā arī pakalpojumu pieejamība visu diennakti ir galvenie kritēriji, kas nosaka īstermiņa auto nomas klientu izvēli par labu Sixt. Biznesa klientiem, savukārt, joprojām ir svarīga kvalitātes un cenas attiecība, kā arī reaģēšanas ātrums nestandarta situācijās – uzņēmējdarbības vide paredz īsu reaģēšanas laiku un augstu efektivitāti konkurētspējīgam rezultātam”.  

Sixt Leasing pilna servisa auto līzinga un autoparku vadības klientu skaita palielināšanos veicina pareiza biznesa modeļa izvēle un uzņēmumu koncentrēšanās uz pamatbiznesu un tā attīstību, efektīva cilvēkresursu izmantošana un finanšu pārvaldība. Pilna servisa auto līzinga pakalpojumus šobrīd izmanto gan lielie uzņēmumi, kuru autoparkā ir desmiti un pat vairāki simti automašīnu, gan arī uzņēmumi ar vienu automašīnu. Šobrīd Sixt Baltijā apkalpo vairāk kā 5000 automašīnu.

“Latvijā pilna servisa līzingā tiek reģistrēti 13% no visām jaunajām automašīnām, kamēr atsevišķās Eiropas valstīs līdz pat 90% uzņēmumu autoparka automašīnām tiek nodrošināts pilna servisa pakalpojums. Latvijā un Baltijā veiksmīgi starptautiskajai praksei pielāgojas uzņēmumi, kam svarīga ir sava biznesa attīstība un finansiālie ieguvumi”, tā Arnis Jaudzems, Sixt vadītājs Baltijas valstīs.

Par Transporent grupu

SIA Transporent sniedz pilna servisa auto līzinga, autoparku vadības un velo nomas pakalpojumus Latvijā. SIA Transporent ir grupas uzņēmumu mātes sabiedrība. 2017. gadā uzņēmums sasniedza 11.5 miljonu eiro apgrozījumu, par 8% pārsniedzot 2016. gada apgrozījuma līmeni. Gads tika noslēgts ar 418 tūkstošu eiro peļņu.

2017. gadā uzņēmumu grupa sasniedza 21.1 miljonu eiro konsolidēto apgrozījumu, par 25% pārsniedzot 2016. gada līmeni. Grupas kosolidētā peļņa sasniedza 928 tūkstošus eiro.

SIA Transporent auto noma sniedz īstermiņa nomas nomas pakalpojumus Latvijā. 2017. gadā uzņēmums sasniedza 2,3 miljonu eiro apgrozījumu, par 9% pārsniedzot 2016. gada apgrozījuma līmeni. Gads tika noslēgts ar 184 tūkstošu eiro peļņu.

OU Transporent sniedz īstermiņa auto nomas, pilna servisa auto līzinga un autoparku vadības pakalpojumus Igaunijā. 2017. gadā uzņēmums sasniedza 2,9 miljonu eiro apgrozījumu, par 83% pārsniedzot 2016. gada apgrozījuma līmeni. Gads tika noslēgts ar 113 tūkstošu eiro peļņu.    

UAB Transporent sniedz īstermiņa auto nomas, pilna servisa auto līzinga un autoparku vadības pakalpojumus Lietuvā. 2017. gadā uzņēmums sasniedza 5,6 miljonu eiro apgrozījumu, par 43% pārsniedzot 2016. gada apgrozījuma līmeni. Gads tika noslēgts ar 239 tūkstošu eiro peļņu.    

SIA Transporent.com sniedz IT un klientu apkalpošanas centra pakalpojumus grupas uzņēmumiem.

Par Sixt

Sixt ir vadošais mobilitātes pakalpojumu sniedzējs Eiropā, kas dibināts 1912.gadā Minhenē, Vācijā. Šobrīd Sixt ir pieejams vairāk kā 100 pasaules valstīs, 4000 apkalpošanas vietās. Sixt sniedz auto nomas, pilna servisa auto līzinga, autoparku vadības un konsultāciju pakalpojumus, būdams tehnoloģisko inovāciju līderis šajās sfērās. Vairāk par uzņēmumu: www.sixt.lv.

Par Sixt Latvija

Sixt Latvija savu darbību uzsāka 2010. gadā, kad autoparku vadības uzņēmums Transporent kļuva par Sixt Rent a Car un Sixt Leasing franšīzes partneri Baltijas valstīs. Jau piecpadsmit gadus uzņēmums sniedz auto nomas un līzinga pakalpojumus, apkalpo un konsultē Baltijas lielāko uzņēmumu autoparkus, kā arī uzņēmumus ar nelielu automašīnu skaitu, kopā apkalpojot 5000 automašīnas. Savukārt īstermiņa auto nomā pieejamas vairāk, kā 500 BMW, Audi, Mercedes Benz, Jaguar, VW, Toyota, Nissan un citu pasaules vadošo ražotāju automašīnas. Baltijā ir pieejami Sixt auto nomas biroji Rīgā, Jūrmalā, Liepājā, Ventspilī, Tallinā, Tartu, Viļņā, Kauņā, Palangā un Klaipēdā, kā arī šo pilsētu lidostās. Rīgā, Jūrmalā un Tallinā pieejams arī Sixt velo nomas tīkls ar vairāk kā 350 velosipēdiem.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Nīcgales lielais akmens TAKA
Nīcgales Lielais akmens ir vislielākais pašreiz zināmais laukakmens Latvijā. | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas vieta “Sventes Rasa” TAKA
Atpūtas vieta “Sventes Rasa” piedāvā lielisku atpūtu gleznainā vietā Latvijas dienvidaustrumos, pašas Augšzemes augstienes vidienē, Sventes ezera | Skatīt vairāk
Tūrisma piedāvājums Daugavpilī TAKA
Daugavpils ir pievilcīgs un daudzveidīgs tūrisma galamērķis, kas savus viesus sagaida un iepriecina ar plašu tūrisma piedāvājumu klāstu. | Skatīt vairāk
Kokgriešanas meistara darbnīca TAKA
Varis Vilcāns ir koktēlnieks un metālkalējs, kas sevi dēvē par dīvaino lietu meistaru. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2020 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2020 1st-studio.com

 
Total Timed::0.24345708sec.