Vecrīgas viesiem tiks piedāvāts jauns pakalpojums – Mobile Guide [1]

Sākot ar šī gada 10.jūniju Vecrīgas viesiem piedāvā jaunu pakalpojumuMobile Guide (mobilo gidu), tā ziņo SIA „Divinus”. Šis ir pirmais šāda veida pakalpojums Rīgā.

Rīga un tās vēsturiskais centrs ar tās unikālo vēsturisko un kultūras mantojumu, ir viena no interesantākajām Baltijas jūras reģiona pilsētām. Katrai ieliņai Vecrīgā ir gadsimtiem sena pieredze un gandrīz ikvienai mājai ir savs stāsts. Mobile Guide ļaus tūristiem pašiem un sev izdevīgā laikā iepazīties ar Vecrīgu un tās interesantākajiem objektiem. Viss, kas klientam būs nepieciešams, ir mobilais telefons un pakalpojuma buklets.

Piezvanot uz noteiktu telefona numuru un ievadot attiecīgās vietas kodu, tūrists varēs noklausīties profesionālā studijā ierakstītu stāstījumu ~3 minūšu garumā par konkrētās celtnes vēsturi, arhitektūru vai kādu īpašu stāstu. Tādējādi tūrists nebūs atkarīgs no plānotajām ekskursijām un gidu pakalpojumiem; viņš pats varēs kļūt par gidu sev - pa dienu, vakarā, vai pat uzorganizējot romantisku ekskursiju naktī. Mobile Guide būs ļoti ērts un vienkārši lietojams pakalpojums. Tas būs arī jauns un radošs risinājums tūristiem mūsdienās, kad tehnoloģijas tiek ļoti plaši izmantotas un ir ārkārtīgi populāras.

Informācija par Mobile Guide Vecrīgas maršruta 21 apskates vietu tiek piedāvāta 4 valodās – latvieši, krievu, angļu un vācu. Četrās valodās ir izveidots arī Mobile Guide pakalpojuma buklets, kurā ir iekļauta informācija par pašu pakalpojumu un maršruta apskates vietu karte. Šos bukletus, tūristi varēs saņemt tūrisma informācijas centros, kā arī daļā Rīgas viesnīcu. Pakalpojuma cena ir LVL 0,59 par 1 zvanu.

Par kompāniju SIA „Divinus”

SIA „Divinus” tika nodibināta š.g. martā ar mērķi izveidot Mobile Guide pakalpojumu, kā arī nākotnē izstrādāt citus ar tūrismu, atpūtu un tehnoloģijām saistītus piedāvājumus. Uzņēmuma vadītāja un īpašniece ir Ilze Augstkalne.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

1 Gunārs 01/13/2009 17:16 Labdien,cien.Augstkalnes kundze!
Izlasīju avīzē par Jūsu jauno pakalpojuma veidu, un esmu par to sajūsmā.Man ir ideja,kā Jūs varat šo pakalpojumu vienkārši reklamēt tūristiem.Ja, Jūs tas interesē, piezvaniet 29481753

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Hotel Jūrmala SPA & Līvu akvaparks ģimenei Estravel Latvia
2 naktis ērtā viesnīcas numurā - brokastis, atpūta Wellness Oasis un Līvu Akvaparka apmeklējums | Skatīt vairāk
no 427 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 24.06.2025 - 30.06.2025 Sienu gleznojumi Liepājā Liepājas reģiona TIB
Dodies Liepājas ielās un atklāj lielformāta mākslas darbus, kas grezno Liepājas ēku fasādes, gan pilsētas centrā, gan Karostas fortos! | Skatīt vairāk
CHADA viesnīcas - Krabi un Ko Lanta Estravel Latvia
Lidojums no Rīgas, brokastis, 7 naktis viesnīcā un atpūtas piedāvājums // Piemērotas ģimenēm un pāriem mierpilnai atpūtai! | Skatīt vairāk
no 1330 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.01293087sec.