Latvijas dabas muzejā salidojuši putni

Latvijas Dabas muzejā šī gada 18.martā muzeja ornitologam Dmitrijam Boiko, griežot sarkano lentu, tika atklāta fotoizstāde „Mans putns”. No 7. marta līdz 30. augustam izstāde būs aplūkojama Dabas muzeja 3. stāva zooloģijas ekspozīcijā.

Šogad fotokonkursā piedalījās 168 dalībnieki, vērtēšanai iesūtot 422 fotogrāfijas – rekordliels fotogrāfiju skaits. Fotogrāfijas vērtēja profesionāls fotogrāfs Māris Kundziņš, dabas fotogrāfi Rolands Lebuss un Aivars Petriņš.

Apmeklētājiem bija sagatavots īpašs uzdevums – atminēt 6 putnu balsis, tajā skaitā ziemeļu gulbi un balto stārķi. Atrakcijā paši atraktīvākie izrādījās pieaugušie.

Balvas tika sarūpētas no Latvijas Dabas muzeja un sadarbības partneriem: Latvijas Nacionālā zooloģiskā dārza un Dabas aizsardzības pārvaldes. Pašu jaunāko fotogrāfu grupā 1. vietu ieguva Līva Mankuss, savukārt jauniešu grupā pirmo vietu ieguva Madara Eglīte. Pieaugušo grupā, kas tika pārstāvēta viskuplākajā skaitā, pirmo vietu ieguva Kārlis Zariņš. Un senioru grupā jau otro gadu pēc kārtas 1. vieta tika piešķirta Vadislavam Kundziņam. Fotokonkursā saviem favorītiem konkursa atbalstītāji pasniedza arī veicināšanas balvas.

Uz izstādes atklāšanas pasākumu bija ieradušies 105 apmeklētāji, tajā skaitā ne tikai laureāti, bet arī lielākie līdzjutēji – ģimenes locekļi un draugi, kas kuplināja fotoizstādes atklāšanu. Visiem dalībniekiem bija iespēja apmeklēt arī Latvijas Dabas muzeja ekspozīcijas un izstādi „Iepazīsties – purvs” bez maksas.

Izstāde ir apskatāma muzeja darba laikā ar muzeja ieejas biļetēm. Sīkāka informācija: muzejā pa tālruni 6 7356024

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Jūsu pieturvieta pašā pilsētas centrā! Tallink Hotel Riga
Viesnīca ar lielisku atrašanās vietu Rīgas centrā, restorānu «Elements», kafejnīcu un konferenču centru un burvīgu personālu! | Skatīt vairāk
Valmiermuižas etnomūzikas festivāls  Valmieras novada Tūrisma pārvalde
5. jūlijā, Valmiermuižas parkā astoto gadu norisināsies Starptautiskais Valmiermuižas etnomūzikas festivāls! | Skatīt vairāk
no 25 EUR
Hotel Jūrmala SPA & Līvu akvaparks ģimenei Estravel Latvia
2 naktis ērtā viesnīcas numurā - brokastis, atpūta Wellness Oasis un Līvu Akvaparka apmeklējums | Skatīt vairāk
no 427 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 20.06.2025 - 27.06.2025 Unikālas brīvdienas RODĀ! Coral Travel Latvia
Aizvadi mierpilnas, taču ekskluzīvas brīvdienas RODĀ! LĪDZ 27.JŪNIJAM īpaši piedāvājumi boutique viesnīcām - tiem, kas bauda mieru un klusumu. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Novatours
,


Estravel Latvia
,


Avis
,


SIXT Latvija
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.67112398sec.