VEF Kultūras pils svin 50 gadu jubileju

Martā VEF Kultūras pils kolektīvi atzīmē 50 gadu jubileju ar plašu un daudzveidīgu kultūras pasākumu programmu. Rīgas iedzīvotājiem un viesiem būs iespēja apmeklēt koncertus, izrādes, radošās darbnīcas, kā arī tematiskus sarīkojumus. Piemēram, 6. martā latviešu tautas deju klasikas cienītāji tiek aicināti uz lielkoncertu „Mana deja Latvijai”, kurā skatītāju iemīļotas un populāras dejas izpildīs deviņi tautas deju kolektīvi.

Lielākais bezmaksas pasākums būs klasiskās mūzikas koncerts ar simfoniskā orķestra piedalīšanos. Uz koncertu tiek aicināts ikviens, kam VEF Kultūras pils saistās ar gaišām atmiņām.

VEF Kultūras pils kā kultūras centrs darbību uzsāka 1960. gada 1. martā. VEF Kultūras pils vienmēr ir bijusi un arī pašlaik ir Latvijas lielākā kultūras iestāde ar 49 mākslinieciskajiem kolektīviem, studijām un interešu klubiem, kuros darbojas gan pirmsskolas vecuma bērni, gan pusaudži, gan vidējās un vecākās paaudzes dažādu tautību ļaudis.

VEF Kultūras pils jubilejas mēneša kultūras norišu programma pieejama: http://www.rdkd.lv/ un http://www.e-skola.lv/.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 28.05.2025 - 30.06.2025 Brīvdienu māja “Meža skuķi” TAKA
Ģimenei vai nelielai kompānijai iespēja baudīt dabas burvību, senas Latgales viensētas mieru un saimnieku viesmīlību. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 04.06.2025 - 30.06.2025 Summer body, ja ir LuLū piciņa! Pica Lulū
Cepam gardas un sātīgas picas! Un nogādāsim tur, kur tev vajadzēs! Pasūti! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 27.05.2025 - 30.06.2025 Brīvdienu māja “Meijas nams” TAKA
Labiekārtota divstāvu guļbaļķu māja ar 3 guļamistabām, viesību telpu, virtuvi, iekštelpu pirti un āra baļļu ir lieliski piemērota visiem. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Estravel Latvia
,


Avis
,


Jūrmalas TIC
,


Radisson Blu Rīdzene Hotel
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.6543138sec.