Luāras ieleja aicina velosipēdistus

Luāras ielejā tiek veidots velomaršruts La Loire a Velo, kas vedīs gar centrālo reģiona un Rietumu Luāras departamenta upi un ietvers lielākās reģiona pilis. Kopējais maršruta garums no Nevers līdz Atlantijas okeānam - 800 kilometri. Velomaršruts vedīs gar sekojošām pilsētām: Orleans, Blois, Tours, Saumur, Angers un Nantes. Patlaban jau ir sagatavoti un atzīmēti apmēram 600 kilometri. Tiek plānots, ka visi veloceliņi tiks pabeigti un aprīkoti 2011.gadā.

Maršruts iet pa „zaļajām” velosipēdistu trasēm, automobiļu trasēm, kas ir slēgtas tranzīta transportam, kā arī ar mazu satiksmes intensitāti. Bez tam maršrutā ir paredzēti vairāk kā 300 atpūtas laukumi.

Vispirms 2005.gadā tika atvērts 150 kilometru garš posms Tours – Angers, kurā ir sakoncentrēts vislielākais Luāras piļu skaits. Turpretī posms starp Briare un Sancerre piedāvās velosipēdistiem visvairāk skaistas dabas ainavas. Ceļš no Orleans uz Blois patiks tiem, kuri nav vienaldzīgi pret labu franču vīnu.

Aptuveni 70 tūrisma organizācijas, viesnīcas un velo nomas kompānijas ir iesaistījušās La Loire a Velo projektā. Tūristi var bāzēties vienā pilsētā un vizināties ar velosipēdiem pa tuvējo apkārtni vai arī doties visā garajā veloceļojumā. Jāatzīmē, ka speciālas firmas nodarbojas ar velosipēdistu bagāžas pārvadāšanu.

 

Sīkāka informācija: www.loire-a-velo.fr

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 08.06.2025 - 15.06.2025 Atveseļošanās programma bērniem Nikos Travel
Veselības programma paredzēta bērniem vecumā no 4 līdz 16 gadiem (ieskaitot). Procedūras tiek noteiktas individuāli medicīniskās konsultācijas laikā. | Skatīt vairāk
435 EUR
Ilgas muižas pils TAKA
Ēka celta pēc arhitekta Vilhelma Neimaņa projekta 19. gs. otrā pusē kā Ilgas muižas medību pils. | Skatīt vairāk
Atpūtas parks “Stalkers” TAKA
Labiekārtotais parks atrodas gleznainā vietā Daugavas krastā meža ielokā dabas parka “Daugavas loki” teritorijā. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.85240293sec.