airBaltic papildina floti ar lielāko lidmašīnu Baltijas reģionā

Latvijas aviokompānija airBaltic savu floti paplašinājusi ar jaunu lidmašīnu tipu Boeing 757-200. Lidaparātā ir 200 sēdvietu, un tā ir lielākā Baltijas reģiona aviokompāniju flotēs lidojošā lidmašīna.

airBaltic prezidents un izpilddirektors Bertolts Fliks: “Mēs ļoti priecājamies par šo flotes papildinājumu, Boeing 757-200 ir lieliska lidmašīna, kas tiks izmantota tālā attāluma maršrutos airBaltic tīklā. Turklāt, pateicoties mazākām izmaksām uz vienu sēdvietu, tā ļaus nodrošināt zemākas biļešu cenas mūsu pasažieriem.”

Boeing 757-200 ir pirmais no diviem šī tipa lidaparātiem, kas šogad papildinās airBaltic floti. Plānots, ka aviokompānija otru lidmašīnu saņems jūnijā. Lidmašīna tiks izmantota maršrutos uz Almati, Taškentu, Londonu, Telavivu, Barselonu.

Boeing 757-200 patērē mazāku degvielas daudzumu uz vienu pasažieri, ļaujot airBaltic veikt videi draudzīgākus lidojumus ar zemāku izmešu līmeni.

 

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
2025. gada UEC Eiropas BMX čempionāts Valmieras novada Tūrisma pārvalde
Šajā vasarā Latvijas BMX galvaspilsēta atkal nonāks Eiropas uzmanības centrā — no 10. līdz 13. jūlijam Valmiera uzņems 2025. gada Eiropas BMX | Skatīt vairāk
Dzīvesstila restorāns un austeru bārs Rīgā Buržujs
Rīgas restorāns «Buržujs» ir neliels, mūsdienīgs restorāns-austeru bārs, kurš orientējas uz sezonālu Eiropas virtuvi. Nāciet mūs novērtēt un | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.61284113sec.