Kipra plāno atsākt uzņemt ārvalstu viesus

Kipra tiek dēvēta par "Afrodītes pērli" - ne velti dievi izraudzījās šo salu kā mīlas un skaistuma dievietes dzimteni.

Ceļotāji, kas ierodas atpūsties Kiprā, bauda bezrūpību, vīnu un sauli, kas salu apspīd 330 dienas gadā. Šobrīd, kad daudzas valstis pakāpeniski sāk atcelt pandēmijas dēļ ieviestos ierobežojumus, arī Kipra informē par saviem plāniem.

Tūrisma ministra vietnieks Savvas Perdios tiešsaistes konferencē par tūrismu norādījis: "Mēs sagaidām, ka drīzumā vīrusa izplatība tiks pilnībā novērsta un jau no  9. jūnijā mēs atkal atvērsim savas lidostas, lai varētu uzņemt ārvalstu viesus!"

Kiprā ieviestie pasākumi izrādījās veiksmīgi vīrusa izplatības apturēšanā, valstij martā slēdzot robežas un apturot komerciālo gaisa satiksmi.

Kipra ir veikusi riska novērtējumu valstīm ar līdzīgiem epidemioloģiskiem apstākļiem, lai atjaunotu darbību Larnakas un Pafosas lidostas. Valstis ir iekļautas divās dažādās kategorijās: "Kategorija A" (Grieķija, Malta, Bulgārija, Norvēģija, Austrija, Somija, Slovēnija, Ungārija, Izraēla, Dānija, Vācija, Slovākija, Lietuva) un "Kategorija B" (Šveice, Polija, Rumānija, Horvātija, Igaunija, Čehija), kā arī divi posmi A un B. "Posms A" ilgs no 9. līdz 19. jūnijam, bet "posms B" sāksies no 20. jūnija.

A posma laikā abu kategoriju valstu ceļotājiem ir jāuzrāda laboratorijas testa sertifikāts no apstiprinātas laboratorijas, kas uzrāda negatīvu Covid-19 testa rezultātu (testam jabūt veiktam 72 stundas pirms izlidošanas uz Kipru). Kipras pilsoņi un Kipras pastāvīgie iedzīvotāji var veikt laboratoriskās pārbaudes pēc viņu ierašanās Kiprā. Līdz rezultātu paziņošanai viņiem būs obligāti jāpaliek izolācijā mājās.

B posmā pasažieriem no valstīm, kas iekļautas pirmajā kategorijā, nebūs jāuzrāda laboratorijas testa sertifikāts. Pasažieriem no valstīm, kas iekļautas "B kategorijā", piemēro tādu pašu prasību kā visiem pasažieriem pirmajā posmā.

Detalizētāka informācija atrodama https://www.pio.gov.cy.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2020 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2020 1st-studio.com

 
Total Timed::0.383286sec.