Prezidents Emomali Rahmons: Tadžikistānā pandēmija ir beigusies

Tadžikistānas prezidents Emomali Rahmons 2021. gada 26. janvārī nācis klajā ar paziņojumu, ka Tadžikistānā pandēmija ir beigusies, taču vienlaikus viņš mudināja cilvēkus saglabāt modrību.

Tadžikistānas Veselības ministrijas dati liecina, ka pēdējo 15 dienu laikā Tadžikistānā nav reģistrēti jauni Covid-19 gadījumi.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Oceania Cruises Luksus kruīziem 55%  Estravel Latvia
2025. un 2026. gada kruīzi // vairāk kā 90 piedāvājumi // atlaide līdz 55% // Pērc līdz 30.07. - vietu skaits par akcijas cenām ierobežots | Skatīt vairāk
no 2409 EUR
Subates Ezermalas parks TAKA
Subates Ezermalas parks ir vasaras sezonas iecienītākais subatiešu un viesu objekts. | Skatīt vairāk
Atpūtas parks “Stalkers” TAKA
Labiekārtotais parks atrodas gleznainā vietā Daugavas krastā meža ielokā dabas parka “Daugavas loki” teritorijā. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.18585491sec.